בוחרים את הטובים ביותר

 

APM מתגאה ביכולתה לשדך בין מועמדים מתאימים למשרות נהדרות. אנו מאמינים שכל הצלחה כזו מתחילה בבחירה נכונה של השותפים לדרך. על מנת לאפשר את השירות הטוב ביותר APM מסננת ובוחרת בקפידה חברות חדשות שאנו מאמינים כי יחד נוכל להוביל להצלחות וערך מוסף עבור צוות הגיוס  

Untitled-1.png

התכוננו לשיחות עם מועמדים שלא נמצאים במערכת שלכם

כבר שנים ש-APM מובילה בתחומה עם דיוק המועמדים אותם היא מספקת ללקוחות אך עם שיטת ה-A-Hunt החדשה שלנו המועמדים שחברות מקבלות אינם מועמדים קיימים במאגר של הלקוחות שלהן מאחר והמאגר שלנו בנוסף לפניות היזומות של היועצות שלנו מובילות לתוצאות חסרות השוואה בין חברות בתחום ההשמה הבוטיקית והד האנט כאחד. כתוצאה מכך חברות גיוס חוות עלייה של יותר מפי שלושה בשיעור התגובה והתאמה של המועמדים ביניהם אנו מקשרים לחברות.

גישה למגוון כוכבים בטופ

 
 

השירות של APM מאפשר ללקוחות שלנו להתעלם מן הגורמים הלא רלוונטים ומעמיסים בגיוס ועל ידי כך לתחום את הזמן לגורמים הרלוונטים באמת בגיוס טכנולוגי ובכך מאפשרים לתהליך להתקדם בצורה יעילה ואפקטיבית ביותר

הפסיקו לבזבז זמן על המועמדים הלא נכונים

 
 

APM, חברת ההשמה הבוטיקית המובילה בישראל, החלה מעל ל-25 שנים במטרה אחת: להבדיל את עצמנו מחברות כוח אדם הנדסיות אחרות על ידי מיקוד המאמצים שלנו בהצבת המהנדסים הנכונים בחברות הייטק ישראליות.

אנו עוזרים למנהיגים להעסיק מתוך בחירה ולא מתוך הכרח, כך שלמוצר שלהם יש את ההשפעה החיובית הגדולה ביותר.

 
 

בתהליך ההשמה שלנו שמנו לעצמנו ולשותפים שלנו לדרך מטרה, אנו עוזרים להגדיר את תוצאות ההצלחה של הלקוח שלנו ולחבר בין מועמדים מתאימים לעבודה משמעותית ורבת השפעה. המומחיות שלנו במציאת חיבור בין מועמדים יוצאי דופן לחברות מובילות משימה הוכיחה את עצמה כמוצלחת באמצעות אלפי השמות בתחומי ההיטק וביוטק שביצענו לאורך השנים. יצרנו דרך טובה יותר, מסיבה טובה יותר, שתשיג תוצאות טובות יותר עבור לקוחותינו והמועמדים ביניהם חיברנו.

מובילים את הדרך, במאמץ לחדשנות

 
 

מומחי הגיוס שלנו הם מקומיים, כך שנוכל לתת את מלוא תשומת הלב לכל לקוח ומועמד. היתרון התחרותי שלנו הוא הבנת היעדים שלך וידע בדיוק איך לעזור לך להגיע אליהם. אנו מספקים שירותי השמה והד האנט בכל ישראל, החל מעמק יזרעאל ועד באר שבע.

החזון של APM ממשיך ברשית כל לספק שירותים מעולים ואמינים לחברות איתם אנו עובדים, בין אם מדובר בתפקיד של סמנכ״ל בכיר, מוביל טכנולוגי או מחסנאי. הלקוחות שלנו יודעים כי אנחנו לא בוחרים משרות ובמידה ואנחנו עובדים יחד הם יקבלו מענה בכל אשר יהיה מבוקשם. בנוסף לכל זאת החזון של APM הוא להמשיך לגדול ולהתפתח לגיוסים בינלאומיים ולהשריש את אותם המתודולוגיות ושיטות עבודה מתקדמות אך משפחתיות ברחבי עולם ההייטק.

החזון של

APM

שותפויות ארוכות שנים

 
 

הקשרים שאנו יוצרים עם לקוחותינו ויועצינו הם אמיתיים. אז אנחנו באמת מבינים מה כולם צריכים ומעריכים הכי הרבה. כשאתה מעסיק מישהו אתה מזמין אותו לעולם שלך ולצוות שלך. למצוא את אותו אדם מושלם זה באמת חשוב. לא משנה לאורך החוזה או לרמת התפקיד, אנו מחויבים מאוד להתאים את האדם הנכון להזדמנות האידיאלית.

שירותי השמה

 
 

השמה היא לא רק למצוא מועמדים ולמלא תפקידים. אנו יוצרים קשרים אמיתיים עם הלקוחות ושותפים שלנו, בונים הבנה עמוקה של צרכיהם כדי שנוכל למצוא את ההתאמה הטובה ביותר. מפרויקט בוטיק ועד איוש מספר תקנים באותה הקבוצה, אנו ניגשים לכל ההזדמנויות באותו דחף לספק.

אנשים חשובים לנו

 
 

זה רעיון פשוט, אבל אנחנו לוקחים את זה ברצינות רבה. לכן, אנו ניגשים לכל מה שאנחנו עושים בזהירות ובמסירות. אנו מבינים שבעולם המהיר והמשתנה כל הזמן הזה, אין ללקוחות שלנו זמן או משאבים לנפות מאות או אלפי קורות חיים. במיוחד כאשר הם מוצאים עצמם במצב פתאומי של צורך. התפקיד שלנו הוא למצוא את המועמדים הטובים ביותר בשוק, לחבר אותם ללקוחות שלנו ולהפוך את התהליך כולו לחלק מכל המעורבים.

ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו

 

ייעוץ

זו ההתחלה. אנחנו הולכים ללמוד. על החברה שלכם, על הצוותים, על החזון ועל מה שיידרש כדי להביא לכם  את הכישרון הכי טוב. מה שאתם יכול לצפות בתמורה זו מחויבות, ידע טכנולוגי ברמה הגבוה ביותר וניסיון של עשרות של בתחום ההשמה להייטק. אנו נשתף את כל שידענו בכדי לעזור לעדכן וללמד אותך בשוק הנוכחי ובצירוף הכישרונות בזמן אמת.

בנייה

 
 

כאן אנחנו באמת מתחילים. המנהל המגייס מכיר אותנו. אנחנו מכירים את המשרה לעומק. בניית פרופיל למשרה מתחיל. אנו בונים פרופיל מדויק לכל משרה, עבודה במתודולוגיית אג'ייל, חלוקת עבודה לפי ספרינטים וקשר תמידי מול מנהל/ת לקוחות מטעמנו ור״צ התאמת מועמדים . אנו מצפים למסע (מהיר ומדויק).

תוכנה

חומרה

אלקטרוניקה

כימיה

פיזיקה

אלגוריתמים

חשבונאות ופיננסים

הנדסה

ביוטק

משרתים את כל הענפים

 
 

שירות מתמשך עם תוצאות מתמשכות

 

ב-APM אנחנו יודעים שעבודה בחברות המובילות בשוק יכולה להיות מעט לחוצה לפעמים. לכן אנחנו עובדים בטכנולוגיות והשיטות המתקדמות ביותר ומתאימים את עצמנו ללקוח לעבודה מירבית, החל מהשמות של לצוותים חדשים לגמרי או קיימים. תוך כדי תרבות שיבוץ נהדרת בתוך הצוותים האלה, כך שכל אחד יוכל להופיע במיטבו. אנו עובדים קשה ובלהט לביצוע ודיוק כאשר אנו שותפים איתך בכדי להתמודד עם כל אתגר.

משרות ארוכות טווח

 
 

יש אומנות למצוא את האדם המתאים לארגון ולצוות. אנו שמחים מאוד למצוא את 'האחד' לכל תפקיד נתון, החל מבכירים, עד ג'וניורים וכל מה שביניהם.

משרות פרויקט

 
 

הרמה בגבוהה ומדויקת ביותר בכל האשר לאיתור ומציאת המועמדים המתאימים ללקוחותינו. משרות בפרויקטים נסגרות מהר יותר, בשביעות רצון גבוהה יותר ודיוק משמעותי יותר אשר ממשיך לחזק ולדחוף את הארגון קדימה

השיטות המתקדמות ביותר

 
 

המשימה שלנו היא להעצים אנשים מוכשרים לעשות את העבודה הטובה ביותר שלהם. יש לנו שיטה עם קילומטרז' להתאמת כישרונות באיכות גבוהה המובילה להפיכת פרויקטים למוצרים מוגמרים התומכים בחברה שלכם ומזניקים את ההצלחה שלכם כאחד.

תמיכה במשתמשי הקצה

 

ממש כמו קובייה לכל מועמד יש מספר צדדים ומשרות שיכולים להתאים לו - התאמה למספר משרות ותפקידים שונים תמיד נלקחת בחשבון כאשר אנחנו מתחילים בעבודה על תקנים חדשים ואנו דואגים לשלוח מועמדים רלוונטים שוב כך שאף השמה לא תלך לאיבוד. 

הנדסה

 
 

אנו בונים שותפויות עם לקוחותינו; המטרות שלהם הופכות למטרות שלנו. ואנחנו מאמינים שהצלחה אפשרית בגלל האנשים שלנו והניסיון שלנו. לכן אנו מתמקדים ביצירת הצוותים שלנו ובתהליך בו אנו מעצים אותם לעשות את המיטב.

בין אם מדובר בשירותי השמה למשרות בכירות יותר או פחות, משרות פרויקט או קבועות, תוכנה, חומרה או אפילו קושחה, אנחנו נהיה שם, מתגאים בכך שאנחנו שותפי הלקוחות שלנו.

APM מגייסת מזה שנים אנשי מקצוע איכותיים לחברות ההייטק וביוטק הגדולות ומצליחות בארץ בנוסף לחברות סטארטאפ מהמבטיחות בשוק. ההתקדמות הטכנולוגית יוצרת הזדמנויות חדשות למהנדסים ויועצים ספציפיים לנישה שלהם. לכן דרוש דיוק יתר על מנת להבחין ולמקם בדומיין הנכון את הכשרונות היחודיים הללו

חברת ההשמה הבוטיקית המובילה בארץ

 

אופטימיזציה וניהול טאלנטים

 
 

צוות APM מביא עמו פשטות ואמינות למקורות, המשכיות, הכשרה, מעורבות עובדים, ניהול ביצועים ושימור משאבים לטווח ארוך.

תשתית

 
 

אנו תומכים בלקוחותנו במהלך מחזור החיים המלא של הגיוס. מודלי ההשמה שלנו כוללים בפרויקטים הנדסיים, עבודה במתודולוגיית אג׳ייל, שינויים ושיפורים וכן בפעילות שוטפת.

העצמת מועמדים

 

אנו מאמינים שכאשר אנשים פורחים, כך גם העסק שלהם. יליד טרנספורמציה תרבותית מסיבית בעולם ההייטק הישראלי, ב-APM אנחנו המתמקדת בסיוע ללקוחותינו לבנות צוותים בעלי ביצועים גבוהים בכוחם של מנהיגות רבה ותרבות חזקה. APM נוקטת גישה ייחודית לשיפור התרבות ולהעצמת אנשים לאהוב את חייהם בעבודה.

תרבות וירטואלית

 

כשאנחנו מנווטים דרך ההשפעה של מהפכת הקורונה, זכינו לצמוח יחד ולעבור את המשבר הזה חזק מתמיד. APM פעילה מאוד ברשתות החברתיות ובעלת חוויות סוחפות אשר משפיעות לטובה על הדרך בה מועמדים חווים את תהליך ההשמה איתנו וההיכרות שמרגישה הרבה יותר קרובה ואישית.

וירטואלזיציה, עכשיו ולעולם

 
 

הקדמה היא כאן והיא כאן כדי להישאר, כמו בטכנולוגייה בה השותפים שלנו עושים שימוש כה מוצלח, מהמוצלחים בעולם, על מנת לזכות ביתרון תחרותי. כך גם חשוב לעשות בעולם המדיה החברתית וכל אשר נקשר עליו. לכן ב-APM אנו משקיעים משאבים רבים על מנת לזכות ביתרון זה מול מועמדים אשר משפיע פלאות בתחילת הליך הגיוס 

שינוי

וירטואלי

 
 

בתקופה שבה מרבית העסקים עוברים לעבודה היברדית - כך גם התהליכים שבעקבות זאת זכו להפוך למהירים ויעלים יותר. שינוי אליו דחפנו ב-APM לפני שנים ואנו שמחים מאוד לראות אותו מתממש בחברות נוספות בצורה מוצלחת. אנו כמובן מוכנים ורגילים ללווי תהליכים אלה על הצד בטוב ביותר

יציבות לאורך כל הדרך

יועצות APM מספקות ניסיון ותובנה בשוק ההייטק הישראלי שאין כמוהו. עם שירות לקוחות מהטובים בשוק, נוכחות חשובה במדיה, אנשי הצוות המסורים של APM מציגים רף חדש של איכות בלתי מתפשרת, ומספקים ללקוחותינו יציבות והכוונה מומחים לאורך מחזורי גיוס רבים.

הפסיקו לבזבז זמן על המועמדים הלא נכונים

 

APM מתגאה ביכולתה לשדך בין המועמדים המתאימים ביותר למשרות הרלוונטיות ביותר על ידי התאמה מדויקת לדרישות המשרה אל מול  הכישורים בפועל של המועמדים.

נתונים מדויקים

 
 

APM מעריכים את הכישורים הטכניים של כל מהנדס באמצעות שאלות מדויקות ובדיקות אשר נעשות ונבחנות לגבי כל משרה באופן אדפטיבי וספציפי לדרישות התפקיד אל מול בדיקה כללית על מנת למצוא התאמה חלקית למספר המשרות המתאימות ביותר. נתונים ספציפיים אלה מאפשרים ללקוחותינו לשכור חכם יותר, מהיר יותר וללא הטעיה.

צוות APM של מגייסות הייטק ויועצות השמה ייעודיות מספק רמת ידע, ניסיון ומחויבות בלתי מעורערת ללקוחותינו הייחודית בתחום הגיוס. בין אם החברה שלכם זקוקה לאסטרטגיה מקיפה של משאבי אנוש או למועמד כוכב אחד למילוי תפקיד מפתח, עבודה עם אנשי מקצוע מגייסים שמבינים את שפת העסק המגייס ועובדים בתחושת דחיפות.

כל יועצות ההשמה של APM אקדמיות ועובדות במתודולוגיית AGILE למיקסום הפוטנציאל ואיכות השירות הניתנות ללקוחותינו. אנו מזמינים אתכם לפגוש את הצוות שלנו.

ניהול פרויקט במתודולוגיית AGILE

גישה למגוון מועמדים ב-APM

 
 

השירות של APM מאפשר ללקוחות שלנו להתעלם מן הגורמים הלא רלוונטים ומעמיסים בגיוס ועל ידי כך לתחום את הזמן לגורמים הרלוונטים באמת בגיוס טכנולוגי ובכך מאפשרים לתהליך להתקדם בצורה יעילה ואפקטיבית ביותר

להאיץ את תהליכים, לבטל בזבוז משאבים ולצמצם את זמן ההשמה עם APM

השמות מהירות ומדויקות מאי פעם

 

ערכים

 
 

אכפתיות, אמון ומחויבות אינסופית הם העקרונות המשותפים בין כל משפחת APM ואנו משלבים אותם בשירותים אשר אנחנו מספקים ללקוחותינו קרוב ל-3 עשורים ללא פשרות.

מוקדש ל - 100% שביעות רצון לקוחות

APM מחויבת לספק את שירותי הגיוס הטובים ביותר הן לחברות והן למחפשי עבודה, תוך מתן חוויה איכותית ביותר לכל האנשים שאיתם אנו מתקשרים. אנו מסורים לחתירה למצוינות, כאשר ההתמקדות שלנו היא לספק 100% שביעות רצון לקוחות.

Untitled-1_edited.png

APM, חברת ההשמה הבוטיקית המובילה בישראל, החלה מעל ל-25 שנים במטרה אחת: להבדיל את עצמנו מחברות כוח אדם טכנולוגיות אחרות על ידי מיקוד המאמצים שלנו בהצבת הטאלנטים הנכונים בחברות הייטק ישראליות. הגישה שלנו לאיוש עובדים אינה רק שונה; היא מסתמכת על עקרונות הפוכים לגמרי. בעוד שרוב חברות כוח האדם שמות דגש על שירותי עסקאות (לקיחת מספר רב של מילוי הזמנות עבודה ככל הניתן), APM מתמקדת במתן פתרונות אסטרטגיים יותר.

מובילים את הדרך, במאמץ לחדשנות

הפשטת החיפוש אחר אנשי מקצוע מוסמכים וייחודיים

 
 

מציאת איש המקצוע המתאים לתפקיד אינה רק חשובה, אלא היא קריטית להצלחת הלקוחות שלנו. APM נחשבת בעיני רבים לאחת מחברות הייעוץ והשמה הנדסית המובילות בארץ. תהליך הסינון המתקדם שלנו מאפשר לנו למצוא מועמדים שעושים שינוי ומתאימים מכל הבחינות ללקוחותינו הגאים.

פורצי דרך

 
 

השירותים פורצי הדרך שלנו והשימוש בשיטות מיקוד מתקדמות והמדויקות בעולם בתוספת העבודה במתודולוגיית אג׳ייל ברב שיטותיה מבדילה אותנו מכל חברת השמה כיום ומאפשרת לנו לעבוד באותן השיטות בהן הלקוחות שלנו עובדים ובכך לדבר בשיח אחיד, ברור וטכנולוגי עם השותפים שלנו לדרך בעוד נוכל לבצע שינויים ועדכונים חסרי פשרות ובמהירות על מנת למצוא את המועמד המתאים ללא פשרות.

המטרה שלנו

 
 

בכך שאנו פועלים כשותפים אקטיבים בתהליך הגיוס אנו מצליחים למצוא אסטרטגיות חדשניות וחכמות לשיפור הפרודוקטיביות, לעמידה בלוחות זמנים של פרויקטים, שיפור איכות ההעסקה, הפחתת התחלופה והפחתת עלויות העבודה הכוללות.

תהליך הגיוס והערכת המועמדים של APM מבטיח התאמות באיכות הגבוהה ביותר בין מחפש עבודה למעסיק, כך שתקבל אנשים שלא רק בעלי הכישורים הנכונים, אלא שיש להם גם את האישיות המתאימה לארגון שלך.

גישה למקצוענים שלא ניתן למצוא במקומות אחרים

מודל מקורות הגיוסים המקיף שלנו שלנו מקצר את זמן החיפוש של הלקוחות שלנו ומספק רק את המועמדים המתאימים ביותר לכל משרה.

 
Untitled-1_edited.png

תוצאות

מוכחות

 
 

מה שבראש מעייני APM הוא מה שהכי חשוב לשותפים שלנו : תוצאות בשורה התחתונה. אנו גאים כי במרוצת השנים הרווחנו לעבוד מול מספר מרשים של חברות מתאגידי פורצ'ן 500 בנוסף לחברות סטארט אפ מקומיות ומבטיחות

צמצום הזמן המושקע בסינון וראיונות של מועמדים

גישה לאנשי מקצוע עם מקבץ כלים ומיומנויות שקשה למצוא

קיצור זמן הגיוס, הפחתת עלויות הגיוס

כרטיס מנצח במירוץ למועמדים הטובים ביותר

אתגר חדש, טאלנטים חדשים, עתיד חדש ועוצמתי

 
 

לטאלנטים כשרוניים תמיד יהיו שפע של הזדמנויות משכנעות - אנו עובדים מאחורי הקלעים מציגים בפניכם את הכישרון המתאים ביותר. בעוד אנו מציגים את החברה לאותם הכוכבים באור החיובי והנכון ביותר. בעזרת הגישה הראשונה שלנו בתקשורת וביושר, אנו משדכים בהצלחה טאלנטים מעולים לתרבות של החברה.

Untitled-1.png
Untitled-1_edited.png

שינוי

 

שינוי זה משהו שכולנו עוברים, ב-APM זכינו לקחת חלק בשינוי העולמי בשנת 2002, 2008 ועכשיו גם ב-2020. תקופות אלה מלמדות אותנו ששינוי הוא בלתי נמנע וכדאי ללמוד ממנו ולהסתגל על מנת ליצור את המיטב. זה מרגש אותנו לראות כיצד התחום שלנו ביצע את ההסתגלות בצורה כה מרשימה ומעוררת השראה. לעבוד מרחוק, ללמוד מהבית ולהתכנס באופן וירטואלי כדי להישאר להמשיך ולהישאר בחוד החנית של הטכנולוגיה העולמית. זה משמח מאוד לראות את התפקיד החשוב שמילאו הלקוחות שלנו בסיוע המשך ההתכנסות של אנשים תחת ההנחיות ועבודה בטכנולוגיות הקצה להמשיך ולהתקדם. אנו מסתכלים קדימה בהשראה, לא בטוחים מי היא החברה שתעשה את האקזיט הבא, מה תהיה הטכנולוגיה פורצת הדרך הבאה - אך דבר אחד בטוח... אנחנו נהיה שם לגייס את המוביל הטכני הבא.
 

חידוש שלא מפסיק

ב-APM אנו מרגישים אחריות עמוקה להמשיך לחדש, להמשיך לשפר את הטכנולוגיות והשיטות שבהן אנו עובדים ומתקשרים ובכך ממשיכים להעשיר את חייהם של אנשים בדרכים משמעותיות. תמיד היה נראה לנו תמוהה שחברות השמה עובדות בשיטות כה מיושנות ולא רספונסיביות בדיסוננס מוחלט לתעשייה שהם נמצאים בה - לכן ב-APM לקחנו החלטה - אנו נעבוד באותה השיטה המתקדמת בעולם לניהול פרויקטים - מתודולוגיית AGILE ושיטת סקראם או קאנבאן בהתאם לדרישת הפרויקט - כן כן קראתם נכון - ב-APM הפרויקטים עליהם אנו עובדים ב-APM מקבלים תהליך ייחודי בהתאם למשרה ולתהליך עם הלקוח מולו אנחנו מתקשרים בכל שלב ושלב ושינויים נעשים בספרינטים אשר נקבעים מראש אל בשיחה עם המגייסת והמנהל המגייס במידת הצורך.

מועמדים חזקים

 
 

כיום מערך המועמדים שלנו חזק מתמיד. מעבר לשיטות איגוד הנתונים והתאמת מועמדים המתקדמות ומהירות - שילוב מנצח ב-APM , בתעשייה, הם ממשיכים להוביל את הענף בשביעות רצון הלקוחות, כפי שעושים זה למעלה מעשור. ויותר מועמדים מתמיד בוחרים לשים את מבטחם ואמונם ב- APM. למעשה, מבצע מועמדים המליצו לחבריהם לפנות ל-APM בעלייה של מעל 30% מדיי רבעון, בעוד APM נמצאת בשנה הכי פרודוקטיבית שלה מעולם.

פתרון יחיד

 
 

בכלים החדשים של APM אנו מבטיחים דיוק ומיקוד חסרי פשרות. כל זה ועוד כאשר השיטות החדשות הללו מאפשרות לנו לעבוד על כל משרה טכנולוגית אפשרית ובכך להוות פתרון מגוון ורחב של One Stop Store כאשר APM היא ספק הבית לכל המשרות שלכם ואין צורך לחפש במקומות נוספים, הדשא לא ירוק יותר - מובטח.

עומס מידע

 
 

APM חוללה מהפכה במה שחברת השמה יכולה לעשות. אם נעצור לחשוב על זה, במשך יותר עשרות שנים, חברות השמה התרכזו במשהו אחד - לקבל קו"ח ולשלוח אותם מהר ככל הניתן ללקוח על מנת "להגיע ראשונים" - אנו מבינים כי כיום הדרישה של הלקוחות לקו"ח מדויקים ורלוונטים הינה חשובה מתמיד - לפרסם משרות בכל אתרי הפרסום ולקבל מאות קו"ח כאשר 99.9% אינם רלוונטים היא הבעיה הגדולה בעולם הגיוס היום - אובר מידע

תוצאות מדויקות

 

 זה חזק וקל לשימוש, ומאפשר לכולנו לעשות כל כך הרבה דברים משמעותיים מדי יום. ועכשיו יותר מתמיד אנו מרגישים כי העבודה שלנו הפכה לחשובה יותר, בעזרת העוצמה וניסיון של עשרות שנים APM מבינה את המשרות של לקוחותיה בזמן הקצר ובאופן המדויק ביותר. אנו מקבלים השראה לומר כיצד הורגשה מורגשת ההשפעה שלנו ברחבי עולמות ההייטק בארץ ואת חוות הדעת המרגשות אליהם אנחנו זוכים ממועמדים.

נתונים מדויקים

 
 

חווית הלקוחות שלנו תמיד היוותה חלק בלתי נפרד מההצלחה שלנו ואהבה למקצוע, לכן היה חשוב לנו לקחת צעד שלא נעשה עד כה בחברות השמה בוטיקיות ולהגדיר תפקיד ספציפי ואקסלוסיבי לניהול לקוחות בלעדי - הדבר ממקד את כל ההערות ושינויים לגבי משרה כך במידה ויש צורך בספרינטים נוספים המידע אינו עובר בטלפון שבור בין עשרות יועצות שונות או יועץ מתחלף כל שבוע - כל הנתונים מוזנים באופן ישיר לשיטה ומטופלים בצורה אשר ממזערת טעויות לרמה הנמוכה ביותר בתעשייה

 APM מדורגת גבוה בדירוגי שביעות הרצון של הלקוחות שלנו במשך במשך מעל 20 שנה רצופות, כל שנה מאז בום הדוט קום. הלקוחות שלנו מבקשות את עזרתינו בחתך משרות רחב יותר מאי פעם ובכמות המשרות שבהן הן נעזרות - עלייה של כמעט 20% בכל שנה. אז אנחנו ממשיכים לדחוף את APM קדימה. זה עשור גדול עבור APM. מוקדם יותר השנה ביצענו עדכונים נהדרים ל- APM, כולל שינוי שיטות, מתודולוגיות, שינוי הגדרת וחלוקת התפקידים במשרד ועוד כל כך הרבה. היום אנו מעדכנים את שאר מערכי APM בגודל מלא, החל משירותי ההשמה הפופולריים ביותר שלנו.

חשיבות הלקוחות ושביעות הרצון שלהם

מגלים את APM מחדש

 
 

בשנים האחרונות בעזרת השיטות החדשות ומתקדמות של APM זכינו להיות אחראים על מספר המעברים החשובים בשוק הטכנולוגיה הישראלי. למרות ניסיון עבודה עם קרוב ל-2,000 לקוחות בעברנו, יותר ויותר לקוחות חדשים מגלים את APM בפעם הראשונה. למעשה, יותר ממחצית מלקוחות APM שלנו פונים אלינו לשיתוף הפעולה הראשון שלהם. זה פשוט מדהים. הלקוחות שלנו אוהבים את השירות שהם מקבלים.

Untitled-1_edited.png
Untitled-1.png

מודדים ובוחנים הכל

 

ב-APM אנחנו מודדים הכל, בין אם מדובר במדדים הברורים יותר של כמות שליחת קו"ח, עד אחוז חשיפות, זמן אשר מושקע בכל משרה, הזמן אשר לוקח לנו להגיע להצלחות בתחומים שונים, ערים, תפקידים - ביחס לשיטת העבודה הנבחרת וכן הלאה. בשנה האחרונה אנחנו שמחים מאוד לבשר על אחוז שליחות קו"ח הגבוה והמדויק בהיסטוריה של APM. ראינו צמיחה דו-ספרתית חזקה בכל קטגוריית נמדדת, והשגנו שיאי בכל הזמנים בכל אחד מן המדדים שהצבנו לעצמנו. לא רחוק מאף אחד מפי דעתנו שתוצאה זו מסתכמת בשנה המאתגרת ביותר שמישהו מאיתנו יכול לזכור, וזה לשון המעטה לומר כי האתגרים שהציבה ל- APM כעסק נמסו בהשוואה לאתגר שהציב ל- APM כקהילת יחידים, לעובדים, למשפחותיהם ולקהילות בהן אנו חיים ואוהבים לקרוא לבית.

חווית לקוח

 
 

 אנו נמשיך לדבר ולדאוג לצרכים הללו והמאמצים למשך שאר העשורים של APM כחברת השמה מובילה, ההתבוננות ואובר האכפתיות והזמן המושקע אצלנו בעד חווית הלקוח. אנו מאמינים שלקוח מרוצה מוביל לעובדים מרוצים בסביבת עבודה לה אנו שמחים לעזור לגדול ולפרוח.

תוצאות תוצאות תוצאות

 
 

בעוד שתוצאות אלה מראות את התפקיד המרכזי שמילאו השירותים שלנו בסיוע ללקוחות שלנו לענות על אתגרים אלה, אנו מודעים כפליים לכך שהעבודה לפנינו לניווט בסופה של מגיפה זו, להחזיר חיים ושגשוג תקינים בשכונותינו ולכלה מקומית, ולבנות חזרה עם תחושת צדק זה עמוק ודחוף.

הליך גיוס מדויק

 

הלקוחות שלנו שמים חשיבות יותר מתמיד על הליכי הגיוס שלהם ודגש עיקרי ומשמעותי בעיקר על תחילת ההליך מול המועמד, הם מבינים טוב מאיתנו שחברת הגיוס עמה הם בוחרים לעבוד מייצגת אותם מול עשרות אלפי מועמדים פוטנציאלים מדיי שנה - כאשר בסופו של דבר מדובר ברכז/ת גיוס שעליו להסביר את מהות החברה, להבין טכנולוגית, מצב השוק, יכולת וניסיון לענות על שאלות "מתקילות" של מועמדים פוטנציאלים ועוד עשרות גורמים מכריעים בין מועמד שמגיע עם רצון מוטיבציה ומחקר קודם ומשכיל על החברה לבין מועמד שאינו מגיע כלל ומספר על החוויה לעשרות חברים קרובים שיחלקו את אותם הדעות הלא נכונות.

Untitled-1_edited.png

לקוחות נבחרים בקפידה

 

אנחנו עושים סינון ממוקד לכל לקוח חדש שאנו זוכים לשתף פעולה עמו, אשר ממשיך למחקר מעמיק על טכנולוגיות, חברות זהות, בתי ספר וחברות / תעשיות ספציפיות מהן מגיעים האחוזים גבוהים של העובדים בחברה בתוספת סננים נוספים ומתקדמים יותר היועצות שלנו מקבלות בריף ממוקד על כל לקוח חדש שנכנס איתו הן לעבוד אשר משתלב אל תוך טכנולוגיות ייחודיות במהלך התקשורת שלנו עם המועמדים אשר מובילים לתוצאות שלקוחותינו התרגלו לקבל.

תרבות וירטואלית

 

שיטות העבודה והכוונות החדשות שלנו ב-APM מושכות מספר מועמדים רב מדיי יום. כיום מעל מ-50% מן המועמדים שלנו אשר נמצאים בתהליכים הם מועמדים בתהליך הראשון שלהם עם ליווי של APM, וזה פשוט מדהים. בכל רחבי הארץ יש הצלחות שלנו מדיי שבוע שזוכים לעשות פלאים טכנולוגים עם חיוך והנאה. כמו APM, הם מערערים על המצב הקיים, לא מחכים לגדולה - הם יוצרים אותה. הם מזהים הזדמנויות, לא מפחדים משינויים, הם יוצרים, הם מחדשים, הם משתמשים ביכולות שלהם כדי לעזור לשנות את העולם. והיינו רוצים לחגוג אותם.

מובילים את הסקרים

 
 

השותפים שלנו מובילים את הסקרים בדירוג שביעות הרצון של העובדים שלהם, החל מן החודש הראשון, התאקלמות למקום חדש מעולם לא נעשתה טוב יותר. הם אוהבים כמה קל להגיע לעבודה חדשה, ממצה ומספקת, להתחבר ולהכיר שותפים חדשים למסע שלהם, טכנולוגיות חדשות בארגונים מדהימים, תוך כדי שהם נהנים מהתנאים הטובים ביותר ושילוב מנצח בין העבודה ופנאי.

שנה גדולה נוספת

 
 

זו הייתה שנה גדולה נוספת לשותפים שלנו. שנה של השקת מוצרים שוברי דרך, שבירת שיאים אישיים ועולמיים, הגדרה מחדש של מה אפשרי ומה לא. תוצאות אלו אפשריות אך ורק בעזרת המוחות מאחורי אותו הרעיון, הביצוע לפועל וכל אותם אלמנטים אשר הופכים את ישראל לבירת הייטק העולמית שהיא. ההצלחות שלנו אוהבים את העבודה שלהם.

השותפים שלנו

 
 

השותפים שלנו, הלקוחות שלנו הם מהטובים, מובילים ופורצי הדרך בתחום. העבודה היא המקום בו אנחנו מבלים את מירב השעות שלנו ביממה - יותר מבבית, בשינה, עם חברים או עם המשפחה. עם התאמה נכונה, העבודה שלנו משנה את חיינו בעוד אנו משנים את חייהם של אנשים מחוץ לה, לכן בעולם הדינמי והפתוח שאנחנו נמצאים בו קיום - APM מעולם לא הייתה הכרחית יותר מעכשיו.

שיטת עבודה חדשה

 

בשנת 2009 הצגנו את שיטת העבודה החדשה שלנו שכללה עבודה מהירה ומדויקת לפי משרה ולא לפי תחומים שונים. וזה לא רק שינה את האופן בו לקוחות היו מנהלים את ההמשך התהליך שלהם מול המועמדים, זה שינה את המועמדים שהיו מתקבלים לתהליך ואת תפוקת העובד ביחס למצופה.

ובכן, בשנה האחרונה כולנו חווינו שינוי. אך APM ניצלה זו שוב על מנת לקחת צעד עצום קדימה מעבר לכל חברת השמה טכנולוגית בוטיקית אחרת ומציגה היום את התהליך המדויק, המהיר והדיסקרטי ביותר מבין כל שוק חברות ההשמה האקסלוסיביות.

שירות מהפכני

 
 

מדי פעם מגיע שירות מהפכני מהפכני שמשנה הכל. חברה היא ברת מזל אם היא זוכה לעבוד על שירות יחיד כזה בשנות הפעילות שלה. APM הייתה מאוד ברת מזל. היא הצליחה להכניס כמה כאלה לתחום ההייטק בישראל.
1995 - הצגנו את APM. זה לא רק שינה את APM. זה שינה את כל תעשיית ההשמה הבוטיקית להייטק. APM הציגה שירות לקוחות חסר תקדים עם יחס מלא, כמות שעות הלקוח הגבוהה ביותר בתעשייה ומספר שותפים קטן במיוחד ביחס לגודל הצוות אשר הבטיח מענה אופטימלי ותוצאות חסרות פשרות.

 חברות מסוימות לוקחות את עבודתן צעד קדימה יותר ומציעות עבודה אישית על כל משרה של יועץ/ת השמה ללא ניסיון ו/ואו ידע טכני אשר מצופה מהם להבין בשלל משרות ולמצוא את המועמדים המתאימים לכל משרה אשר בדרך כלל מניב תוצאות סבירות במקרים מסוימים ותוצאות פחות חיוביות במקרים אחרים, מחשבה נוספת שצצה בתחום הוא לחלק את היועצות לתחומים ספציפיים וכך למזער את הסיכוי לטעויות - אך שיטה זו מובילה לעיכובים בשליחת קו״ח למשרות שכן אותה יועצת ההשמה עובדת על עשרות משרות במקביל ומעבירה את אותם המועמדים לאותן המשרות, בהתחשב בכך שהיא מספיקה לגשת אל אותה המשרה בזמן סביר לאחר שהתקבלה בחברת ההשמה

השיטה הנכונה עבורך

הפתרונות המוכרים היום

 
 

הפתרונות המתקדמים ביותר בעולם ההשמה היום מתחלקים לשניים : הראשונה היא מענה לפי תחומי משרות הכוללת עבודה כמו עם ראנרים, רשימת תפוצות מיילים, אשר מכילה רוב מוחלט של מועמדים המחפשים עבודה באופן אקטיבי, כבר פנו אל החברה ישירות, מחפשים זמן רב ומנסים להתאים את קו״ח שלהם למשרה ככל שניתן.

 ה״פתרון״ השני הוא עבודת הד האנט, הכוללת תשלום דמי רצינות בתחילת התהליך, לרוב איטית מסורבלת וארוכה, פעמים רבות לא מניבה תוצאות ומשאירה את הלקוח מקווה שבחר בהאדהאנטר/ית שאכן מתמקצעת בתחום הנבחר. הבעיה עם ה״פתרונות״ הללו שהן לא כל כך פותרות והן לא באמת מניבות תוצאות וחוסכות ללקוחות זמן. ב-APM אנחנו עובדים אחרת, מעבר לעבודה במתודולוגיית AGILE, הבסיס של העבודה שלנו כולל עבודה נקודתית שנעשת לאחר שיחה / רצף מיילים נקודתי אל מול מנהל מגייס, לאחר מכן ניתן לראות תוצאות תוך יום-יומיים. לאחר הספרינט הראשון במידה ויש פידבק ורצון לשינויים נקבעת שיחת זום מהירה ויעילה נוספת וכך שוב, עד שהמועמד נמצא.

APM בחיפוש האקטיבי המתקדם ביותר

תהליך ב-APM - משרת פרויקט

 
 

הבנה כי דרוש פרויקט

בין אם מדובר במשרה אשר חודשים לא מצליחה להיסגר, משרה חדשה בעלת פרופיל מאתגר במיוחד או פשוט תקן שצריך להיחתם בדחיפות - הגעתם למקום הנכון.

שיחת הערכות לפרויקט ותיאום ציפיות

מחשב, זום, אתם, אנחנו. יחד נדבר באופן מעמיק על המשרה, נעבור על פרופילים רלוונטים ונגדיר את תחום וזמני הפרויקט. בדיחות קלות במהלך הפגישה - עלינו.

כאן מתחיל הסטוקינג שלנו עבור המועמדים האיכותיים ביותר - את סודות השיטה נשמור לעצמנו (בכל זאת 25 שנה עד שבנינו את הטכנולוגיה). הסיבה שלקוחות אוהבים את המועמדים של APM היא פשוטה - רובם המוחלט לא קיימים במאגר החברה, לא מחפשים אקטיבית ומשחקים אותה קשים להשגה - תהליך השכנוע שלנו, ליווי נכון של המועמד בנוסף לניהול תהליך נכון מצד החברה הם קריטיים שכן רבות ברגע שמועמדים אלו יוצאים לשוק הם מקבלים פניות והצעות ונוספות - איך אומרים ? מהר מהר לפני שיגמר.

הד האנט מהסוג הטוב ביותר

מעקב אחר תוצאות

אנו נקיים פגישות סופר כיפיות אחת לשבוע - שבועיים על מנת לבחון את ההתקדמות והמועמדים אשר נמצאים בתהליך, לתת חידודים ולוודא שאנו מרוצים מן ההתקדמות. ספרינטים כידוע משיטת SCRUM במתודולוגיית AGILE.

פרויקט מוצלח

השמה, פרויקט מוצלח מאוד ? מועמדים כל כך טובים שפותחים תקן נוסף. פרויקט הוא הליך משותף ולכן על החברה לעשות את מירב המאמצים על מנת לאתגר ולמשוך את הטאלנטים ש-APM מפנה אליה על מנת לראות פירות רבים מן פרויקטים באופן עקבי.