top of page

חברת אי.פי.אם אגיב פרופשיונאל מנפאוור בע"מ מתמחה בגיוס והשמה איכותית בתחומי ההייטק, חומרה, תוכנה והנדסה, תעשייה ושירותים. חברת APM הוקמה בשנת 1995 ומספקת מאז ועד היום שירותי השמה מגוונים ומשלימים לחברות ישראליות, בינלאומיות וקרנות הון סיכון. במהלך שנות פעילותה השימה חברת APM אלפי עובדים מצליחים ומרוצים בארגונים שונים.

הדרך שלנו

המטרה שלנו היא להמשיך לתמוך ולפתח את ההייטק בישראל ולמצות את הפוטנציאל הטמון בכל אחד ואחת מן הטאלנטים שלנו. הדרך שלנו מתחילה בכך שכל אחד ואחת מאיתנו ב-APM מאמינים ביסודו של היזם הישראלי ולכן מאז ומתמיד הפרוטפוליו של APM הכיל עבודה חברות סטארטאפ בנוסף לענקיות טכנולוגיות בינלאומיות באותה מסירות ורמת ההספק. אמינות היא האלמנט המוביל שלנו והיא דו כיוונית. כך שאם אנחנו דורשים אותה מלקחותינו אנחנו כמובן מתחייבים לספק אותה בחזרה. כל שיחה ומידע המועברים אלינו נשמרים תחת האלמנטים הגבוהים ביותר של בטיחות ומעולם לא אירע מקרה שמידע חסוי כזה או אחר דלף ממוקרותינו, זה קרוב ל-3 עשורים.

הסיפור שלנו

שינוי הוא תהליך שכולנו עוברים, ב-APM זכינו לקחת חלק בשינוי העולמי בשנת 2002, 2008 ועכשיו גם ב-2020. תקופות אלה מלמדות אותנו ששינוי הוא בלתי נמנע וכדאי ללמוד ממנו ולהסתגל על מנת ליצור את המיטב. זה מרגש אותנו לראות כיצד התחום שלנו ביצע את ההסתגלות בצורה כה מרשימה ומעוררת השראה. עבודה מרחוק, למידה מן הבית והתכנסות באופן וירטואלי כדי להישאר להמשיך ולהישאר בחוד החנית של הטכנולוגיה העולמית. זה משמח מאוד לראות את התפקיד החשוב שמילאו הלקוחות שלנו בסיוע המשך ההתכנסות של אנשים תחת ההנחיות ועבודה בטכנולוגיות הקצה להמשיך ולהתקדם תחת כל שינוי באקלים התעשייתי בעולם ההיטק הישראלי והעולמי כאחד.

        מנכ"ל         

דורית אגיב

תודה

תודה שביקרת ב- APM - חברת הגיוס והעובדים הבוטיקית המובילה בישראל. לפני שהקימה את APM בשנת 1995 עבדה דורית בעסקי כוח אדם במשך מספר שנים. היא אהבה את הרעיון לקשר בין הכישרונות והארגונים הנכונים, אבל לא את הדרך בה ההתאמה הזו נעשית בפועל. "היה לי חזון של חברת גיוס ואיוש המבוססת על כבוד - כבוד ללקוחות שסומכים עלינו לעזור להם בהחלטות חשובות אשר משפיעות ההון האנושי עליו מתבסס כל עסק. וכבוד למועמדים שפונים אלינו בנקודות קריטיות בקריירה ובחייהם. הישארות נאמנה לחזון זה תורגמה לצמיחה ולהצלחה ארוכת טווח עבור APM. אנו גאים במוניטין שלנו ובעובדה כי מרבית הלקוחות והפונים שלנו מופנים אלינו על ידי עמיתים או חברים. אם אתם מחפשים חברת גיוס הנוקטת גישה אחרת - כזו שלא מבזבזת את זמנכם או מנסה לדחוף יתד מרובע דרך חור עגול לצורך ביצוע השמה - תאהבו את מה שתמצאו בו APM. אני מזמינה אותך ליצור קשר עם הצוות האקדמאי והאדיב שלנו עוד היום ולהתרשם מן השירות שנוכל להציע. מצפה לשמוע ממך. אני גם מזמינה אותך לשמוע מכמה מלקוחותינו על חוויותיהם בעבודה עם APM"

צוות מנצח

נוי קופל

יועצת השמה

4 (3).jpg

עמית ברוך

יועצת השמה

4 (1).jpg

דניאל ברוך

יועצת השמה

Amit2 (1).jpg

אופיר שני

יועצת השמה

Ofir2 (1).jpg

רוי אגיב

סורסינג

94fe4c20dddb5d9f02c2200bc588a964.jpg

אלינה שטרייזר

מנהלת קשרי לקוחות

4.jpg

נופר רחבי

יועצת השמה

7.jpg

נעמה גת

יועצת השמה

WhatsApp Image 2021-10-15 at 23.44.31.jpeg

מאיה חדיף

יועצת השמה

APM_Girl copy (1).png

מה אומרים עלינו

שלום לך דורית,

שמי גולי יעקוביאן ואני רוצה להביע כאן את הערכתי לגל כהן אשר לגמרי בזכותה קיבלתי הזדמנות נהדרת לשנות את מקום עבודתי.

לפני בערך כ- 3 חודשים גל פנתה אלי בשאלה אם אני מחפשת עבודה בתחום הרכש ,בתפקיד קניינית,

אישרתי שאכן כן וקורות החיים שלי נשלחו ל- "ELMO"

לפני בערך 3 שבועות גל חזרה אלי בהודעה משמחת שהחברה מצאה עניין בקורות החיים שלי ושהם מעוניינים לראיין אותי ומאותו הרגע ועד עצם היום הזה, טל עבדה באופן מקצועי ביותר:

דאגה לקשר ביני לבין החברה עצמה

דאגה להתעדכן ברזולוציה כמעט יומית

הנחתה אותי כפי שרק חברת השמה המכבדת את עצמה יודעת לעשות

ליוותה אותי לאורך כל הדרך, תוך עידוד מתמיד ורוח גבית נהדרת מצידה.

מאחלת שכן ירבו עובדים העוסקים בתחום גיוס ומיון עובדים שהרי זהו תחום חשוב ורגיש למעסיק ולמועסק. 

 

תודה רבה ובברכת חג פסח שמח.

גולי.

שותפים יקרים

APM חוגגת השנה  25 שנות עשייה, יצירה, הכוונה, השמה, הצלחה, מצוינות, חדשנות, ייחודיות, אתגר ומשמעות.

ל-APM  שיתופי פעולה ודרך ארוכה של עשייה  עם חברות נבחרות ואיכותיות! APM שואפת למצוא עבורך סביבת עבודה שתהווה  מקור ליציבות, צמיחה אישית וחברתית, סיפוק ומשמעות. ל-APM  דרך פעולה ייחודית, חשיבה יצירתית, בשלות מקצועית ונסיון רב שנים, מחויבות ואחריות המעניקה  למועמדים יתרון בבחירת משרות בבלעדיות בחברות נבחרות.

משפחת APM, כן משפחה וזאת לא סיסמא! גאה בצוות רגיש, אכפתי, קשוב, נעים, ממוקד, איכותי, מקצועי ומנוסה  שיודע לזהות, לדייק ולהבין את היתרון שלך, לייחד ולהעצים אותך בדרך למשרה הבאה שלך. יש לנו 25  שנות ידע וניסיון של חיבור משמעותי בין מועמד לארגון. 25 שנות פעילות ענפה, יצירת הזדמנויות וסיפורי הצלחה לרוב.

APM  מציעה חוויה חיובית בהליך איתור המועמד האידיאלי, APM מודעת להזדמנות ולאחריות בבחירת ההון האנושי ומשקיעה את מיטב המשאבים והידע לגיוס עובדים איכותיים ונכונים עבורך.                                                                                              

דורית אגיב, מנכ"ל
DORIT@APM.CO.IL

 
 
 
 
bottom of page