אתגר את עצמך

 

APM מסייעת במשך שנים להייטקסטים למצוא את האתגר הבא שלהם ממגוון רחב של ענפים במשך כמעט 30 שנה. אנו מרוויחים ושומרים על דירוג A + מול המועמדים שלנו, וזאת על ידי בחירת לקוחות מדויקת ועבודה צמודה לגבי כל משרה כך שהמועמדים שמתחילים איתנו תהליכים רבים במשך שנים יודעים כי הם מקבלים את האופציות הטובות ביותר בדיסקרטיות מלאה.

עבודה עם APM

 
 

כאשר אתם מחפשים חברת השמה טכנולוגית בארץ, חפשו שותף שישקיע בהצלחה שלכם. כאשר אנו מחפשים לקוחות פוטנציאליים מובילים אנו לא משתמשים באותה גישה ישנה ולא אפקטיבית של רבות אחרות מן סוכנויות ההשמה האחרות משתמשים בהן. הידע וההבנה שלנו לגבי מהנדסים ותעשיית הטכנולוגיה מעניקים לנו יתרון תחרותי במהלך תהליך הגיוס.

 

זה רעיון פשוט, אבל אנחנו לוקחים את זה ברצינות רבה. לכן, אנו ניגשים לכל מה שאנחנו עושים בזהירות ובמסירות. APM מעריכים את הכישורים הטכניים של כל מהנדס באמצעות שאלות מדויקות ובדיקות אשר נעשות ונבחנות לגבי כל משרה באופן אדפטיבי וספציפי לדרישות התפקיד אל מול בדיקה כללית על מנת למצוא התאמה חלקית למספר המשרות המתאימות ביותר.

 

אנשים חשובים לנו

 
 

הקשרים שאנו יוצרים עם לקוחותינו ויועצינו הם אמיתיים. אז אנחנו באמת מבינים מה כולם צריכים ומעריכים הכי הרבה. כשאתה מעסיק מישהו אתה מזמין אותו לעולם שלך ולצוות שלך. למצוא את אותו אדם מושלם באמת חשוב. לא משנה לאורך החוזה או לרמת התפקיד, אנו מחויבים מאוד להתאים את האדם הנכון להזדמנות האידיאלית.

שותפות עד לרגע החתימה

 

מה אתה מחפש?

 
 

המומחיות שלנו היא לעזור ללקוחותינו לנחות בעבודות החלומות שלהם מהר יותר ובתנאים הטובים ביותר מכפי שהיו מסוגלים להשיג ללא צוות המומחים שלנו לצידם.

הנה מה שאנחנו עושים:

 
 
 •   נשוחח איתך על תחומי העניין והניסיון שלך
   

 • נמצא מעסיקים עם תרבות וסגנון הניהול להעדפתך
   

 • נבדוק עם מעסיקים פוטנציאלים באופן דיסקרטי את מידת ההתאמה באישורך
   

 • ניקח חלק ונלווה אותך במהלך כל תהליך ההתמיינות ועד החתימה
   

 • נהיה בקשר גם ביום שאחרי ונוודא כי ההתאקלמות שלך היא חיובית ועומדת בצפיות  

מגוון טכנולוגיות:

 • Cloud
 • Consumer products 
 • Data Networking Equipment 
 • Industrial and Energy 
 • Internet Tools
 • Internet of Things (IoT)
 • IT Services
 • Medical Equipment
 • Mobile Products
 • Semiconductor
 • Storage
 • Virtualization
 • Video products
 • Wireless

בניית קריירה בדרך הנכונה

 
 

בנו את הקריירה הטכנולוגית שלך בהייטק עם APM. התחברו למעסיקים שאיתם תוכלו להשתמש בכישורים שלכם, לקדם את הקריירה ולהגיע ליעדים המקצועיים שלכם. קבלו את הקריירה שהרווחתם.

מציאת העבודה ההנדסית הנכונה אינה רק חשובה, אלא מכריעה להצלחת הקריירה שלך. APM נחשבת בעיני רבים לאחת מחברות הייעוץ ההנדסי המובילות בארץ. אם אתה מהנדס מנוסה המחפש קריירה חדשה בתחומך בהייטק, APM תשמח לעזור.

הדרך שלכם - המומחיות שלנו 

 

המומחיות שלנו היא לעזור למועמדים שלנו לנחות בעבודות החלומות שלהם מהר יותר ובתנאים הטובים ביותר מכפי שהיו מסוגלים להשיג ללא צוות המומחים שלנו לצידם.

עבודה עם APM

 
 

כאשר אתם מחפשים חברת השמה טכנולוגית בארץ, חפשו שותף אשר ישקיע בהצלחה שלכם

עבודה עם APM

 
 

הידע וההבנה שלנו לגבי מהנדסים ותעשיית הטכנולוגיה מעניקים לנו יתרון תחרותי במהלך תהליך הגיוס.

עבודה עם APM

 
 

 כאשר אנו מחפשים לקוחות פוטנציאליים מובילים אנו לא משתמשים באותה גישה גישה ישנה ולא אפקטיבית של רבות אחרות מן סוכנויות ההשמה האחרות משתמשים בהן

אנו גאים בשיעור ההצלחה הגבוהים בתעשייה עם מועמדים שעוקבים אחר התהליך שלנו ומזמינים אתכם להציג את עצמכם בפני הצוות שלנו ולספר לנו על הרקע שלכם ולאן אתם רוצים להגיע הלאה.

APM משרתת את לקוחותיה באמצעות שיטה פורצת דרך של בתחום הגיוס, יחד קבוצת ליבה של יועצים בעלי הצלחות פנומנליות בטווח קצר בתחום לתפקידים בכירים ביותר

יחד עם הבסיס שלנו שתמיד שהווה שירותים אישיים, אינדיבידואליים, דיסקרטיים וחסרי פשרות ללקוחות המחפשים שינוי ואתגר תעסוקתי חדש וממלא אשר יעריך אותם, הכישורים וההישגים שלהם נכון.

הצלחה ללא תחרות

 
 
 

APM מגייסת מזה שנים אנשי מקצוע איכותיים לחברות ההייטק וביוטק הגדולות ומצליחות בארץ בנוסף לחברות סטארטאפ מהמבטיחות בשוק. ההתקדמות הטכנולוגית יוצרת הזדמנויות חדשות למהנדסים ויועצים ספציפיים לנישה שלהם. אנו יכולים לעזור לך לבחור את ההזדמנות הנכונה.

חברת ההשמה הבוטיקית המובילה בארץ

 

החוויה שלך

 
 

 החוויה שלך קריטית עבורנו החל מן יצירת הקשר הראשוני ועד חודשים לאחר תאריך ההתחלה במקום העבודה וכמובן שבמהלך הביקורים החודשיים שלנו אצל לקוחות. אנחנו מעצבים את מערכי ההתקשרות שלנו כך שיעבדו טוב יותר יחד, בצורה חלקה ואינטואיטיבית.

תפקידים חדשים

 
 

זה נהדר לראות איך המועמדים שלנו מנצלים את התפקידים שלהם בחברות חדשות כדי לעשות דברים כל כך מדהימים. APM הייתה בחוד החנית בחדשנות ושינוי נועז. זה קריטי עבורנו שהטכנולוגיה שאנחנו בוחרים מספקת חוויה נהדרת באמת. כאשר אנו ניגשים לתקשורת עם המועמדים שלנו, אנו מתמקדים בשלוש תכונות מפתח.

המועמדים

שלנו

 
 

הגיע הזמן לדבר על המועמדים שלנו, אנחנו אוהבים את המועמדים שלנו, זה נמצא ב- DNA שלנו וזה הגורם מספר אחד להצלחה רבת השנים של APM ולמרות כל השינויים שנעשו והשכולילים שנעשו ב-APM בעשרות השנים האחרונות מועמדים מדהימים תמיד היווה את הסביב העיקרון המתמיד והחוזר על עצמו. זו אחת הסיבות העקריות שלנו ללקוחות שחוזרים אחד אחרי השני.

ראשית, התהליך שלנו חייב להיות קל, מהיר ולפי בחירת המשתמש - APM זמינה עבורך בטווח השעות הרחב ביותר בתעשייה - החל מ-06:00 עד 21:00 במהלך השבוע. כך שלא יהיה מצב שאתה צריך אותנו ואנחנו לא כאן עבורך

שם בשבילך לפני הכל

 

דיסקרטיות לפני הכל

 

 אנו מעצבים את מערכי ההתקשרות שלנו כך שהם יהיו מאובטחים ודיסקרטיים כדי להגן על פרטיותך מכיוון שאתה צריך להיות זה ששולט באופן השימוש בנתונים האישיים שלך

הצלחה ללא תחרות

 
 

התהליכים אצלנו דיסקרטים כבר מן הרגע הראשון. דסקרטיות נשמרת ככל הניתן לאורך כל התהליך גם מצד החברות המגייסות אותן APM בוחרת בקפידה הנמדדות אל מול אותם הערכים אליהם אנו מחזיקים את עצמנו

הפרטיות שלך מאובטחת

 
 

עם עשרות שנים של ניסיון ורזומה עשיר באלפי תהליכים ולקוחות מרוצים מעולם לא הפסקנו להאמין בחשיבות של פרטיות בעולם העבודה ועסקים

עקרונות הם הבסיס

 
 

יישמנו עקרונות אלה כשיצרנו את שיטת העבודה החדשה ומתקדמת שלנו דרך שנים של ניסיון עם החברות המצליחות בארץ

הסיבה שלנו

 
 

APM הוקמה כדי לעזור לאנשים להגשים את עצמם, את החלומות שלהם, הרצונות שלהם ולעזור להפוך את העולם לטכנולוגי, מהיר ומחובר יותר, כדי לפתור בעיות, להמציא חידושים - ואפילו להציל חיים

תפקידים חדשים

 
 

 בשילוב עם ממסד נתונים מהגדולים בארץ אשר דרכו אנו מבצעים שינויים מינורים אחת לחודש בהתאם לשוק המתפתח. זה מספק דרך חדשה לחלוטין לגלות ולתקשר עם חברת ההשמה שלכם. והיום אנו זוכים להביא את החוויה הזו ליותר אנשי מקצוע מאיי פעם.

 במהלך השנים לקחנו את המשימה הזו רחוק יותר ממה שמישהו יכול היה לדמיין. עזרנו לשותפים שלנו ליצר מספר קטגוריות טכנולוגיה שהשפיעו עמוקות על חייהם של אנשים. החל מהשמות לתתפקידים הבכירים ביותר ועד לקטנים

המשימה שלנו

 
 

כל תפקיד ואדם הוא עולם ומלאו ויכול לבצע שינוי שישנה וימציא מחדש את הארגון והתחום בו הוא מתמקצע. המצאנו מחדש את תצורת העבודה שלנו, כך אנחנו עושים באופן מחזורי על מנת להישאר בקדמת הטכנולוגיה בכל הנוגע לגיוס טכנולוגי.

החברות איתן אנו זוכים לעבוד הפכו לחלק מן הקהילה שלנו. בתור מקומות כה יפים ומעוררי השראה ללמוד ולהתאסף, השותפים שלנו לוקחים עצמם אחריות עצומה בהובלת העולם קדימה ואנו גאים בכל חלק שלנו בתהליך.

השותפים שלנו

 

מהו ארגון בלי האנשים שלו

 
 

אנשים הם הלב, אך הם גם המוח. לפעמים מחשב מהיר יותר - אך הם נעלים עליו במספר תחומים רחב עד אינסוף

 APM מתגאה בחלק אשר היא זוכה לקחת בליווי המועמדים והחברות בתהילי הגיוס שלהם על מנת למצוא את הטאלנט המתאים ביותר טכנולוגית - אך לא פחות חשוב ואלמנט שאינו מקבל מספיק יחס והוא - מציאת האדם המתאים ביותר.

 APM ליוו בהצלחה אלפי מועמדים במהלך תקופתנו בתחום ואותם המספרים גדלים ועולים מדי שנה למספרי שיא בשנים האחרונות. תודה.

ליווי צמוד ואישי

התקדמות חסרת גבולות

 
 

שיאים נועדו כדי לשבור אותם, אנו עומדים להגיע לאבן דרך מרכזית - השנה הפרודקטיבית ומדויקת ביותר שלנו מאי פעם.

הצלחה ללא תחרות

 
 

כמובן, אנו שואפים לשים את הלקוחות שלנו במרכז כל מה שאנחנו עושים. לכן APM היא לא רק אחת מחברות ההשמה המתקדמות בארץ, היא האישית ביותר.

הצעד הראשון מתחיל כאן

 
 

אנו אוהבים שכל כך הרבה הצלחות קיבלו את ההזדמנות לחוות את השירות שלנו ממקור ראשון ולקבל את העזרה האישית שהם צריכים כדי להפיק מהם את המרב

תהליך ב-APM

 

הפנייה

בין אם אנחנו פנינו אלייך או אתה אלינו - מה שחשוב הוא שאנחנו מדברים. גם אם אתה לא מחפש באופן אקטיבי, מעוניין באופן ספציפי או רק רוצה לשמוע מעט על השיווי שלך בשוק - הכל מתחיל בשיחה.

מעוניין שנבדוק עבורך משרה/ות?

בין אם יש לך קו"ח חיים או רק פרופיל לינקדאין, אנו מקדמים את המועמדים שלנו כאילו אין מחר. אנו מאמינים בייחודיות של כל אחד ואחת והתרומה האישית של היחיד להצלחת הכלל. זאת המנטרה של היועצים שתמיד רצית שיעזרו לך עם הצעד הבא בקריירה - ובכן, יועצים כאלה נעים להכיר.

אנו עובדים באופן דיסקרטי ביותר מול כל החברות איתן אנו משתפים פעולה ולכן רק לאחר התעניינות מן הצד השני נתנת לך האפשרות לבחור במידה ותהיה מעוניין להתחיל בתהליך ראשוני של שיחה טלפונית לא מחייבת עם מגייסת בחברה - יותר ספונטני מזה אין.

בדיקה דיסקרטית

ניהול תהליך

דיברתם, קבעתם ראיון, תודה APM ולהתראות ? ממש לא, בין אם מדובר במשרה הראשונה שלך או שאתה בעל רקורד עם מספר תלת ספרתי של ראיונות - אנחנו שם בכל צעד, בהצלחה לפני, איך היה אחרי ? והכי חשוב - לקדם אותך מול החברה מאחורי הקלעים. אנחנו בפינה שלך ומאמינים בך על אמת. ההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו. טיפים ושליפים עלינו ;)

הצלחה

מה היא הצלחה ? השמה ? לווא דווקא, הצלחה עבורנו היא שילוב של מקום עבודה שאתה מרוצה ממנו, אוהב את האופי שלו, מתחבר לאנשים ולערכים של המקום. מקום שאתה מרוצה מן התהליך והמגייסים שניהלו אותו, מחכה להתחיל בו עבודה, שכר שעומד בציפיות ומשקף את היכולות שלך. במכלול. שום חבילה לא מושלמת, בחלקים מסוימים היא טובה יותר ובחלקים אחרות דרוש שיפור - אך לנו חשוב מעל הכל כי כאשר אתה מסתכל על אותה החבילה - אתה מרוצה.

Untitled-1.png

טבלאות שכר

 
APM_WebSite_Sheets001
APM_WebSite_Sheets001

press to zoom
APM_WebSite_Sheets002
APM_WebSite_Sheets002

press to zoom
APM_WebSite_Sheets006
APM_WebSite_Sheets006

press to zoom
APM_WebSite_Sheets001
APM_WebSite_Sheets001

press to zoom
1/6
שלחו לנו אימייל עם קורות חיים